Miks valida rafus?

about-us

Me hoolime toidust, mis me paneme kodus oma pere lauale. Me soovime nii tervislikku, kui ka maitsvat toitu. Ja koerad on täieõiguslikult meie perekonnaliikmed, seega kuidas me ei anna neile täielikult neile sobivat sööki?” ütleb Inga, RAFUS bärndi looja. Koerad on kiskjad, seega neid söötes – me peame pidama seda meeles. See tähendab, et me peame söötma neid toiduga, mida nad ise valiksid, kui nad elaksid looduslikus keskkonnas: toorest liha, konte, subprodukte ja juurvilju. Sellist söötmise meetodit kutsutakse BARFiks – Biologically Appropriate Raw Food or Bones And Raw Food.

RAFUS on täpselt see – 100% looduslik segu toorest lihast, purustatud kontidest ja erinevatest subproduktidest, ilma ühegi värvi-, maitse- ega säilitusaineta. Mõnele tootele on lisatud juurvilju või riisi. RAFUS toidusegud on kiiresti külmutatud madalale temperatuurile, et tagada kõrge kvaliteet ja ohutus.

Kui koeri söödetakse balansseeritud RAFUS toiduga, siis on tähele pandud järgmised eelised: karv hakkab paremini läikima, hambad ja igemed lähevad puhtaks ja terveks, tugevneb immuunsussüsteem ja üleüldises mõttes – tervis läheb koeral palju paremaks. Ja mis kõige tähtsam – su koer armastab seda!

Kui sa soovid rohkme teada saada RAFUS toitmise meetodist, siis VAJUTA SIIA. Meie tooted sa leiad SIIT.

Nii toodetakse RAFUS toitu: https://www.youtube.com/watch?v=xnJwrGu_2Wk

Maistas_deze