RAFUS ON BRÄND, MIS SÜNDIS ARMASTUSEST KOERTE VASTU

Rafus brändi looja Inga Andruleviciene:

musu-istorija

´´Mõni aeg tagasi me söötsime oma koeri nii, nagu paljud meist teevad: otsisime toitu kus oleks piisavalt kõrge lihaprotsent ja samas võimalikult vähe lisaaineid. Me uskusime, et niimoodi söötes – saavad meie koerad parimat võimalikku toitu. Kuid üks kasvataja, kes on tegutsenud üle 20ne aasta, pani meid kahtlema. Miks sa peaksid andma kuivtoitu, kus on kõrge lihasisaldus, selle asemel, et sööta liha otse?

Siis algas meie huvi  koerte toitumise vastu ja samuti selle,  mis määrab meie loomade hea tervise. Jah, ei ole olemas kindlat tõde, kuidas sööta oma lemmikut. Seega me peame valima meetodi, mida me usume. Ja meie valime oma koerte söötmiseks toidu, mida nad valiksid ise – kui elaksid vabas looduses: toores liha, subproduktid ja kondid.

Seega me alustasime oma kullakalli Jaapani akita Michiko ja samojeedi Akira söötmist erinevate lihasegudega.

Igal nädalavahetusel me läksime turule ja tulime tagasi suurte korvide täite erinevate lihadega. Me jagasime need portsjoniteks, lisasime ühele osale nendest riisi, külmutasime need. Ja siis olime valmis järgmiseks nädalaks. Ühel päeval tuli meil mõte hakata ise sellist toitu pakkuma teistele koeraomanikele. Selleks, et hoida kokku väärtuslikku aega – me otsustasime ettevalmistada balanseertitud kokku segatud toidu – mis koosneb toorest lihast, subproduktidest ja purustatud luudest. Kõik tooted on kvaliteetselt toodetud ja testitud erinevate tõugude peal.

Sellisel viisil, suurest armastusest koerte vast, RAFUS bränd loodi. Me toodame ainult kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis täielikult täidavad koerte toitainete vajaduse. Paku oma lemmikule neid tooteid ;). “