Ostujuhis ja tellimuse tingimused

Ostu vormistamine
Kõikide toodete hinnad on toodud koos käibemaksuga. Valige tootekataloogist omale sobiv toode ja kogus ning vajutage nuppu “LISA KORVI.” Seejärel ava ülevalt paremalt “VAATA OSTUKORVI”. Kui soovite ostu sooritada, vajutage nuppu „MINE MAKSMA.“ Avanevas aknas saab sisestada oma andmed. Tärniga tähistatud väljad on kohustuslikud. Täitke vähemalt kohustulikud väljad. Samuti tehke linnuke, et olete nõus  “privaatuspoliitika reeglitega”. Peale seda vajutage nuppu „ESITA TELLIMUS.“

Minu Koer Ladu asub Lossi 40, Põltsamaa. Avatud E-R 9:00-17:00. Mobiil 53635124. Saad oma kauba sealt kätte kiirelt ja ilma transporditasuta.

Kulleriga KÄTTE pakk otse koju või tööle – maksab 3 € ja kuller helistab enne kohale jõudmist ette. TLaost väljastatakse vaid T-N enne kella 11:00 esitatud tellimused, mis jõuavad teieni kahe tööpäeva jooksul. 

Tellimuse tühistamine ja toodete tagastamine

  • Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.
  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient tootepakendi avama ettevaatlikult ja seda kahjustamata. Tootega tutvumiseks võib seda kasutada viisil, mis on vajalik asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks peab tarbija käsitlema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt teha seda poes.
  • Taganemisavaldus peab olema Minu Koer OÜle saadetud kirjalikult aadressil ladu@minukoer.ee tähtaja (so 14 päeva) jooksul. Avaldusse tuleb märkida tellimuse number.
  • Ettemaks tühistatud tellimuse eest tagastatakse Sinu pangakontole 14 päeva jooksul (tavapäraselt teeme seda 3 tööpäeva jooksul) peale avalduse esitamist e-posti aadressile ladu@minukoer.ee eeldusel, et kaup tagastatakse selle aja piires.
  • Kauba tagastamise kulu kannab täies ulatuses Klient. Minu Koer OÜ kannab tagasisaatmise kulud juhul, kui kaup on kahjustustega, mida polnud välisel vaatlusel võimalik tuvastada ning mis pole tekkinud Kliendi poolt pakendi hoolimatul avamisel või kui kaup ei vasta Kliendi tellimuses olevale tootele (st ekslikult saadeti vale toode).
  • Juhul kui Klient kaotab toote kohaletoimetamise pikema tähtaja tõttu huvi toote ostmise vastu, on Kliendil õigus oma tellimus tühistada edastades aadressile ladu@minukoer.ee vastavasisulise avalduse. Kliendi poolt tasutud ettemaks tagastatakse 3. päeva jooksul peale Kliendi poolt vastava avalduse esitamist.
  • Minu Koer OÜ jätab endale õiguse tühistada Kliendi tellimus juhul, kui tellitud kaup on minukoer.ee laos otsas ning Klient ei ole nõus Minu Koer OÜ poolt pakutava asendustootega või pikenenud tarneajaga.

Toortoidu tellimused
RAFUS toortoitu telli eraldi muust kaubast, miinimum tellimus on 20 pakki 500g (võivad olla erinevad) või minimum on 1 tk (8*2,5kg tellimus). Laost väljastame toortoitu kulleritele T-N.

Meie kodulehel on kõik hinnad toodud eurodes (€). Tasuda saab krediitkaardiga, pangalinkidega, lunamaksega, arve alusel.